Wakacyjna Promocja!

Przedpremierowa okazja!
W związku z uruchomieniem naszej nowej Akademii Medialnej oraz wakacyjnej promocji masz unikalną okazję skorzystać z 50% zniżki. Aktualna cena tylko: 497,00 zł brutto!

Żyjemy dziś w świecie wizerunkowym, w epoce medialnej. Oznacza to, że przenosimy pewne skuteczne zachowania medialne na grunt zawodowy i prywatny. W epoce medialnej, aby odnieść sukces – musimy umieć zachowywać się medialnie. Istnieje tylko „to” co można sprzedać!


Opis


Skrócony opis szkolenia

Szkolenie składa się z dziewięciu modułów, w których przedstawione są zagadnienia teoretyczne oraz interaktywne ćwiczenia i studia przypadku. Realizowane jest w technologii blended. Oznacza to, że część modułów realizowana jest w wersji online, a nastepnie organizowane są na żywo warsztaty medialne.

Szkolenie można rozpocząć w dowolnym terminie rejestrując się na stronie Akademii. Dostęp do kursu otrzymuje sie po dokonaniu wpłaty. Szkolenie można przerwać i wrócić do niego o każdej porze. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz rejestracyjny online. Uczestnicy rejestrują się i dokonują wpłaty na portalu Akademii skutecznie24.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności medialne przydatne w życiu zawodowym. Pomaga uczestnikowi zaplanować i zorganizować harmonogram rozwoju działalności medialnej i zawodowej w sposób pozwalający na osiągnięcie zaplanowanych celów zawodowych i osobistych.

W szkoleniu uczestnik pozna swoje mocne i słabe strony oraz dowie się, co powinien przyswoić aby swobodnie poruszać się w przestrzeni publicznej. Celem szkolenia jest zaprezentowanie uczestnikom wielu metod umożliwiających efektywne i efektowne wystąpienia w sytuacjach publicznych. Wiąże się to przede wszystkim ze skutecznym wywieraniem wpływu na odbiorcę komunikatu czyli swoich widzów, słuchaczy lub czytelników.

Szkolenie pomoże uczestnikowi podjąć decyzje dotyczące jego kariery zawodowej i sposobów działania uwzględniając wykorzystanie współczesnych mediów w tym bardzo skuteczny dziś Internet.

UczestnicyAkademia Medialna kierowana jest do osób publicznych, przedstawicieli kadry kierowniczej oraz wszystkich, którzy w sytuacji publicznej prezentacji, debacie czy sporze muszą bronić swojego stanowiska.

Właściwy wizerunek, umiejętność korzystnej autoprezentacji oraz znajomość technik erystycznych w obecnej dobie stanowią nieodłączne elementy skutecznego poruszania się w przestrzeni publiczno-medialnej. Są one po prostu niezbędne!

Dziennikarze, politycy, wyborcy, prawnicy, PR-owcy, menedżerowie, przedsiębiorcy, działacze społeczni i samorządowi, związkowcy, pracownicy naukowi, studenci, a także przedstawiciele pozostałych sektorów – dla nich wszystkich poznanie technik sprawnego i skutecznego dyskutowania stanowi bardzo pomocne narzędzie, dzięki któremu otworzą się przed nimi nowe, nieznane dotąd możliwości działania.

Korzyści


Po szkoleniu bedziesz wiedział co należy zrobić aby:

♦ wykreować swój pożądany wizerunek
♦ doskonale wykorzystać zasadę pierwszego wrażenia
♦ prezentować się w sposób wiarygodny, atrakcyjny i przekonywujący
♦ formułować perswazyjne komunikaty
♦ skutecznie bronić się przed manipulacją rozmówcy
♦ wykorzystać mowę ciała do wzmocnienia przekazu
♦ jasno i zrozumiale wypowiadać się do kamery
♦ prowadzić ciekawe i intrygujące dyskusje z dziennikarzami
♦ wygrywać w publicznych debatach i sporach
♦ skutecznie przygotować się do odpowiedzi na trudne i niewygodne pytania
♦ opanować stres w trudnych sytuacjach
♦ być wiarygodnym, budzącym sympatię i zaufanie widzów

Program


Program kursu w wersji wakacyjnej:

Sesja 1. Budowanie pożądanego wizerunku
Sesja 2. Sztuka autoprezentacji
Sesja 3. Efekt pierwszego wrażenia – definicja sytuacji
Sesja 4. Komunikacja werbalna – sztuka perswazji i przekonywania
Sesja 5. Komunikacja niewerbalna: gesty, mowa ciała, wykorzystanie głosu
Sesja 6. Prezentacja i wystąpienia publiczne
Sesja 7. Techniki erystyczne czyli jak pokonać rozmówce w dyskusji
Sesja 8. Jak prawidłowo odpowiadać na wszystkie pytania
Sesja 9. Jak sobie radzić z trudnymi pytaniami

Metodyka


Szkolenie realizowane w technologii – blended (szkolenie mieszane).

1. Uczestnik wypełnia formularz rejestracyjny
2. Dokonuje wpłaty na podane konto bankowe
3. Po dokonaniu wpłaty otrzymuje indywidualne konto i link do strony kursu
4. Uczestnik loguje się na stronie kursu Akademii Medialnej
5. Szkolenie uruchamia się w oknie przeglądarki internetowej
6. Po ukończeniu modułów szkolenia może uczestniczyć (nie musi) w warsztatach medialnych, na których może uzyskać certyfikat Akademii Medialnej potwierdzający umiejętności uczestnika.
7. Uczestnicy, którzy nie wezmą udziału w warsztatach na żywo, a ukończyli i pozytywnie zaliczyli kurs w wersji online otrzymają certyfikat potwierdzający zrealizowany program.
8. Warsztaty medialne są odrębnym, płatnym szkoleniem, natomiast uczestnicy kursu online otrzymują 50% zniżkę.
9. Certyfikat potwierdzający umiejętności, uczestnik może uzyskać w dowolnym terminie podczas warsztatów medialnych organizowanych przez Akademię skutecznie24.pl
10. Podczas trwania kursu uczestnicy mogą korzystać z konsultacji z mentorem merytorycznym


RejestracjaWypełnij formularz na stronie Akademia Medialna Rejestracja